Dziś jest: Czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Kamila i Szymona
27.06.2019

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW - USUWAMY AZBEST

 

 

 

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW

USUWAMY AZBEST

 

Gmina Nowogródek Pomorski, w związku z możliwością dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie realizacji zadań polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest z Województwa Zachodniopomorskiego, planuje wystąpić o dofinansowanie zadania z zakresu demontażu, zbierania, transportu oraz unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Nowogródek Pomorski w imieniu zainteresowanych mieszkańców, którzy posiadają wyroby zawierające azbest i są ujęci w inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.
Kwota dofinansowania zadania może stanowić do 100% kosztów kwalifikowanych.
Dotacja będzie udzielana w formie bezgotówkowej tj. poprzez sfinansowanie ww prac.

Wydatki związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych oraz koszty związane z demontażem starej konstrukcji dachu leżą po stronie posiadacza nieruchomości.

         W związku z powyższym ogłaszamy nabór wniosków o udzielenie dotacji na zadanie polegające na demontażu, zbieraniu, transporcie oraz unieszkodliwianiu odpadów zawierających azbest z terenu Gminy Nowogródek Pomorski. Wnioski należy składać w terminie do dnia 22.07.2019 r. w Urzędzie Gminy Nowogródek Pomorski, ul. A. Mickiewicza 15.

We wniosku należy podać numer ewidencyjny nieruchomości, na której jest usytuowany budynek. Druki wniosków są dostępne na stronie internetowej gminy www.bip.nowogrodekpomorski.pl oraz w Urzędzie pokój nr 2. Do wniosku o dofinansowanie usunięcia wyrobów azbestowych należy dołączyć:
- zgłoszenie wymiany pokrycia dachowego w Starostwie Powiatowym Myślibórz

- pozwolenie na rozbiórkę budynku lub pozwolenie na przebudowę dachu wraz z mapą ewidencyjną działki z oznaczeniem budynku będącego przedmiotem wniosku.

Program realizowany będzie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Wniosek o wywóz azbestu+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!

BIP

bip

elektroniczny samorzad

PUP

LIDER

LIDER

WOK

Biblioteka

ANR

armir

policja

mikroporady

Kalendarz

  Lipiec 2019  
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Licznik odwiedzin

1732544